Penzion Morava Znojmo nabízí - penzion Znojmo, cykloturistika Znojmo, ubytování ve Znojmě, vinařská turistika Znojmo

  • Ubytování

    v blízkosti centra města Znojma

  • Ubytování

    v blízkosti centra města Znojma

  • Ubytování

    v blízkosti centra města Znojma

Penzion Morava Znojmo - rezervace

Penzion MORAVA se nachází v těsné blízkosti centra města Znojma, 10 km od státní hranice se sousedním Rakouskem a 20 km od rekreační oblasti Vranov nad Dyjí s přehradní nádrží. 

Město Znojmo je historicky velmi zajímavé a nachází se v chráněné krajinné oblasti Podyjí, tedy v lokalitě velice vhodné pro pěší turistiku i cykloturistiku bohatě protkanou značenými stezkami. 

Náš penzion nabízí celoroční ubytování ve vkusně zařízených pokojích o kapacitě 82 lůžek – ve 2 čtyřlůžkovýcha 31 dvoulůžkových pokojích se sociálním zařízení na chodbě nebo 4 třílůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. 

Součástí penzionu je restaurace pouze pro ubytované klienty a po dohodě i s celodenním provozem. Pro naše ubytované hosty máme bar, kulečníkový stůl, šipky, ping-pongové stoly, půjčovna horských kol, kolárna pro úschovnu jízdních kol. K dispozici je WiFi Hotspot 16Mb zdarma. Parkování na osvětleném parkovišti přímo u penzionu zdarma. Parkoviště hlídáno kamerovým systémem.

Zajišťujeme programy pro cykloturisty s možností doprovodu dodávkovým vozem a přepravu jízdních kol. 

Náš penzion není vybaven pro domácí zvířata, proto je prosím zanechte doma. 

Věříme, že si z naší bohaté nabídky vyberete a budete se k nám rádi vracet. Nenechte si ujít rekreační možnosti v blízkém i širším okolí našeho penzionu.

© 2020 PENZION MORAVA ZNOJMO | DESIGN BY GOLDEN ORANGE s.r.o.